Pokoje Lambis

Oferta

slide

Oferujemy Państwu komfortowy pobyt w czterech apartamentach dwupokojowych oraz sześciu pokojach dwu i trzy osobowych. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz bezpłatny i ogrodzony parking.

Zobacz ofertę

Pokoje

slide

Każdy z pokoi posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Dodatkowo w pokojach znajduje się balkon oraz sprzęt plażowy.

Zobacz pokoje

Okolica

slide

Karwia to spokojna miejscowość letniskowa położona nieopodal Jastrzębiej Góry. Jednym z głównych atutów miejscowości jest bez wątpienia szeroka, piaszczysta plaża.

Zobacz okolicę

Opinie

Michał

W tym roku spędziliśmy w Karwi weekend majowy. W ośrodku Lambis wszystko dopięte na ostatni guzik. Naprawdę ośrodek godny polecenia!

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej

slide

Serdecznie witamy i zapraszamy Państwa do nadmorskiej miejscowości - Karwi. 

Ośrodek Wypoczynkowy Lambis to miejsce przeznaczone przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Wspaniały plac zabaw oraz spokojna dzielnica zapewnią bezpieczeństwo Państwa pociechom oraz dostarczą moc atrakcji. Wszystkim naszym Gościom oferujemy miłą, rodzinną atmosferę oraz ciszę i spokój.

Lambis to obiekt, który jest otwarty - jako jeden z nielicznych w Karwi - cały rok. Zachęcamy Państwa do wakacji nie tylko podczas sezonu letniego.