Pokoje Lambis

Oferta

Lambis to wyjątkowy obiekt

Ośrodek Wczasowy Lambis to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. Spokojna dzielnica, położona zaledwie 200 metrów od morza,  zapewnia bezpieczeństwo, zaś moc atrakcji, które znajdują się na terenie obiektu sprawią, że Państwa pociechy nie będą się nudzić. 

W swojej ofercie posiadamy sześć pokoi dwu i trzy osobowych oraz cztery apartamenty dwupokojowe. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę oraz kuchnię. Na terenie obiektu znajduje się ogrodzony parking oraz darmowa sieć WI-FI. 

Lambis to obiekt, który jest otwarty - jako jeden z nielicznych w Karwi - cały rok. Zachęcamy Państwa do wakacji nie tylko podczas sezonu letniego. Doba hotelowa rozpoczyna się  o godzinie 15:00, a kończy o 10:00. 

Ośrodek Lambis nie przyjmuje gości wraz ze zwierzętami.

oferta

Karwia

Karwia to malownicza wieś kaszubska położona nieopodal Jastrzębiej Góry, miejscowości wysuniętej najdalej na północ Polski. Jedną z głównych atrakcji miejscowości jest szeroka i piaszczysta plaża, która znajduje się tuż za malowniczym laskiem. 

Karwia jest turystyczną częścią Władysławowa, z dwoma letnimi kąpieliskami. Część zabudowy obejmuje liczne prywatne kwatery, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe. W Karwi znajduje się wiele zabytkowych zabudowań sprzed II wojny światowej sięgających nawet lat 90. XIX wieku, wybudowanych w charakterystycznym stylu rozpowszechnionym na Nórdze.